Kohaletoimetamine

MILLAL SÄRGID KÄTTE SAAN?

*Tellitud tooted jõuavad Eestis kohale üldiselt 1-3 tööpäevaga. Esitades tellimuse E-R enne kella 13.00, jõuavad tooted valitud pakiautomaati enamasti järgmisel päeval (kehtib Eesti sisestele tellimustele). NB! Riiklike pühade või suure müügikampaania ajal (näiteks E-smapäeval) anname endast parima, et tooted jõuaks Sinuni kiiresti, kuid palume arvestada umbes nädalase ooteajaga.

Kui tellimus on esitatud peale kella 13.00, siis paneme särgid teele järgmisel päeval ja Sinuni jõuavad nad ülejärgmisel päeval.

KUIDAS SÄRGID KÄTTE SAAN?

Eestis, Lätis ja Leedus toimetame pakid Omniva pakiautomaati, Soomes on abiks Matkahuolto, Rootsis PostNord. Teistesse riikidesse saadame särgid tavapakina.

TASUTA TRANSPORT

Telli vähemalt 49€ eest ja transpordi eest tasume meie! (kehtib Eestis, Lätis, Leedus)

Soome ja Rootsi tellides on transport tasuta alates 79€ ostusummast.

PAKI SAATMISE TASU

Paki saatmine Omniva pakiautomaati 7,59€ (Läti, Leedu);

Paki saatmine Soome ja Rootsi 9,95€;

Teised EL-i riigid (tavapakk) 12,50€.

Muu maailm (tavapakk) 22,30€.

TAGASTAMINE JA ÜMBERVAHETAMINE

Kui särgid Sulle ei sobi, vahetame need hea meelega ümber või anname raha tagasi. Proovimiseks on aega tervelt 14 päeva alates kauba kättesaamisest! 

Tagastamine on täiesti tasuta ja toimub sama pakiautomaadi kaudu, kust särgi kätte said! 

KÄTTETOIMETAMINE VÄLISMAALE

Välismaale jõuab kaup tavaliselt 1-2 nädala jooksul sõltuvalt riigi kaugusest. NB! Mitte-EU riikides võib rakenduda tollimaks ja ajakulukad tolliprotseduurid. Rahvusvaheliste saadetiste puhul sõltub tarnekiirus transpordifirmast ja tolliprotseduuridest ning võib võtta kuni 30 päeva, kuigi tavaline tarneaeg ei ole meie andmetel ületanud 1-2 nädalat.