Sangarist ostad muretult

Kas internetist särke osta on turvaline?

Sangari poes toimuvad ostud turvaliselt, sest mitte ainult Sinu makseandmed, vaid kogu veebipood on alati kaitstud SSL turbega. Makseviisi valiku suunatakse teid edasi vastava teenusepakkuja turvalistesse serveritesse.

Me ei töötle ega salvesta teie krediitkaardi ega Paypali andmeid. Andmed, sh makselinkide andmed, vahendab pangani Maksekeskus, kus töötavad veebiturbe tippspetsialistid.

Sangari veebipood on tervenisti kaitstud SSL andmeturbega (https) ja kinnitatud Geotrus RapidSSL sertifikaadiga.

Krediitkaardimaksetel on lisaks 3-D Secure teenus, mis tähendab, et näiteks Eesti pankade väljastatud krediitkaardid nõuavad isikutuvastust netipangas. Selleks peavad teil olema pangas aktiveeritud teenus "Turvalised ostud internetist". Pikemalt 3-D Secure'ist Wikipedias.

Sangari e-poes saab maksta järgmiste makseviisidega:

Paypal, VISA, Mastercard ning mitmete Eesti ja Soome pankade makselingid, mida pakub tunnustatud ja turvaline Maksekeskus OÜ.

Sangari veebipood kuulub Eesti E-kaubanduse Liitu, mis juhendab ja jälgib oma liikmete vastavust e-kaubanduse heale tavale ja kõige kaasaegsematale turvanõuetele.

Aga kui särgid mulle ei sobi?

Kui särgid Sulle ei sobi, vahetame need hea meelega ümber või anname raha tagasi. Proovimiseks on aega tervelt 14 päeva alates kauba kättesaamisest! Kui tellisid kauba pakiautomaati, saad selle kahe nädala jooksul tasuta tagastada.

E-kaubanduse Liidu tehtud testostud näitavad, et erinevalt suuremast osast Eesti e-poodidest laekus Sangarist tagastusraha järgmiseks päevaks ja ilma pikema jututa. Meie eesmärgiks on olla usaldusväärne partner oma veebiklientidele ning E-kaubanduse Liidu positiivne tagasiside on meile suureks tunnustuseks. Kaupade ümbervahetamise ja tagastamine on e-kaubanduses normaalne ning soovitame julgelt seda võimalust kasutada.

Loe lähemalt taganemisõiguse kohta.

Osta muretult!