ÜMBERVAHETAMISE JA TAGASTAMISE KORD

Osta julgelt Sangari e-poest, proovi kodus selga ja kui ei sobi, vaheta ümber. Peamine tingimus on, et tagastatavad tooted ei tohi olla kantud, määrdunud ega muul viisil kahjustatud.

1. E-poest ostetud tooteid saab ümber vahetada ja tagastada 14 päeva jooksul kauba kätte saamisest.

2. Tagastatav toode ei tohi mingil juhul olla kantud, määrdunud ega läbi pestud! Selle küljes peavad olema originaaletiketid ja muud uue, kasutamata toote tunnused. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või kaup on kasutamise või kulumise märkidega, siis on müüjal õigus kauba eest tagastamisele kuuluvat tasu alandada vastavalt kauba väärtuse vähendamisele. Kliendi soovil ümber tehtud tooteid vastu ei võeta.

3. Vahetusõigus kehtib ühe korra tehingu kohta. Vahetatud toodet ei saa teistkordselt vahetada.

4. Tootega koos tuleb esitada:
- täidetud taganemisavaldus (PDF / DOCX) ja
- ostutšekk, arve või tellimuse number.
Erandina ei pea ostutšekki või arvet esitama, kui ost on registreeritud Teie nime ja e-posti aadressiga kaupluse kassas või e-poes. Paberil taganemisavaldus on e-poe ostudega kaasas, samuti saab taganemisavalduse täita kaupluses.

5. Tagastatav või ümbervahetatav toode tuleb hiljemalt 14 päeva jooksul taganemisavalduse esitamisest tuua Sangari esinduskauplusse või saata Sangar AS, Sõpruse pst 2, 50050 Tartu. Erandina, kui tellisite kaubad pakiautomaati, saate need nädala jooksul tasuta tagastada, kasutades pakiautomaadi tagastuskoodi. Omniva pakiteavitussõnumis on eraldi tagastuskood, mida saate kasutada tagastusel.

6. Tasuta vahetame toote ümber sama hinnaga toote vastu. Kallima toote vastu vahetamisel kannab hinnavahe klient. Erandina ei tule juurde maksta, kui vahetatakse sama tootemudeli teise suuruse või kehatüübi vastu. Odavama toote vastu vahetamisel hinnavahet ei hüvitata.

7. Kui sobivat vahetustoodet ei leidu, on Teil õigus kasutamata ja puhas toode 14 päeva jooksul tagastada.

8.Tagastatud toote eest kannab Sangar AS raha tagasi Teie poolt taganemisavalduses näidatud pangakontole viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates taganemisteate saamisest. Tagastatav toode peab olema kasutamata ja puhas, ostja isik ja ostu kuupäev peavad olema tuvastatavad. Müüjal on õigus toodet mitte tagasi võtta ning edastada see ekspertiisi, kus mitte hiljem kui 14 päeva jooksul otsustatakse, kas seda saab tagasi võtta.

9. Kui olete ostetud kaupa tavapäraselt kasutanud ja õigesti hooldanud, kuid sellel ilmneb puudus, on Teil õigus esitada Sangar AS-ile pretensioon kahe aasta jooksul alates ostu tegemisest, kui võib eeldada, et tegemist on tootmisveaga. Puudusega kauba korral on Teil õigus nõuda asja tasuta parandamist või selle asendamist uue kaubaga.